Ми цінуємо життя. Ми цінуємо здоров'я.

Дисклеймер

Матеріали, розміщені на сайті www.menzdrav.org, призначені для використання тільки для загальної інформації. Користувачі сайту не повинні покладатися на інформацію, розміщену на сайті, в якості заміни медичної консультації з кваліфікованими медичними фахівцями.

Фонд menZDRAV не дає ніяких запевнень або гарантій, неявних або інших, стосовно будь-якої інформації, розміщеної на даному сайті, його супутниках, або на будь-яких інших сайтах і зовнішніх джерелах інформації, посилання на які можуть бути опубліковані на даному сайті.

Інформація, розміщена на сайті призначена виключно для цільової аудиторії. Згадка в матеріалах сайту будь-яких компаній, лікарських препаратів або способів їх застосування не означає, що Фонд menZDRAV рекомендує або віддає перевагу саме цим компаніям, лікарських препаратів або способів їх застосування.

Фонд menZDRAV не несе відповідальності за точність і повноту опублікованих матеріалів, а також будь-які дії, вжиті внаслідок їх публікації, а також не несе юридичної або іншої відповідальності за можливі наслідки використання опублікованої інформації третіми особами.