Ми цінуємо життя. Ми цінуємо здоров'я.

Наша Місія

Крізь якісні соціальні, медичні та освітні послуги на основі новітніх досягнень в медицині і освіті – до здоров’я, щастя і благополуччя всіх чоловіків та їх партнерів.

Чому саме чоловіків?

Здоров’я чоловіків має велике значення в глобальному масштабі, але не отримує належної уваги і підтримки.

Багато пов’язаних зі здоров’ям проблем, з якими стикаються чоловіки, можна було б попередити або навіть уникнути, за умови їх раннього виявлення або зміни потенційно ризикованої поведінки. Однак відсутність необхідної достовірної інформації і навчання, доступних якісних програм профілактики, соціальної та медичної підтримки, а також національні традиції, стигма, дискримінація і безліч інших соціальних факторів – не дозволяють чоловікам вчасно отримати необхідну їм медичну або соціальну допомогу, що в результаті призводить до незворотних наслідків.

Ми ставимо собі за мету сприяти більш широкому залученню та участі чоловіків, включаючи чоловіків, які живуть з ВІЛ та / або іншими захворюваннями, в роботу нашої організації, і прагнемо поставити новий акцент на їх ролі в протидії соціально обумовленим захворюванням, включаючи епідемію ВІЛ.

Це зовсім не означає що наші програми, проекти і послуги не розраховані на жінок і дівчат. Навпаки, ми прагнемо доповнити і посилити подібні програми та послуги, оскільки вважаємо, що робота, спрямована на зміцнення гендерної (тобто пов’язаного зі статтю) самосвідомості та поваги, повинна бути розрахована на потреби і жінок, і чоловіків.

У культурі нашої країни так історично склалося, що в порівнянні з жінками, чоловіки менш схильні до того, щоб звертатися за медичною допомогою і більш схильні до такої поведінки, яка ставить їх здоров’я під загрозу наприклад: більш часте вживання алкоголю, клубних та ін’єкційних наркотиків або небезпечне водіння автомобіля. Чоловіки також менше звертають увагу на своє сексуальне здоров’я і безпеку та в середньому мають більше сексуальних партнерів, ніж жінки. Наприклад, в контексті ВІЛ, це означає, що ВІЛ-позитивний чоловік, який не знає про те, що він інфікований, найімовірніше передасть вірус більшій кількості людей, ніж змогла б це зробити ВІЛ-позитивна жінка, яка знає свій ВІЛ-статус.

Як правило, чоловіки, мають більш коротку тривалість життя у порівнянні з жінками, більш дорослі чоловіки часто не звертаються за медичною допомогою у разі захворювань, які можна було б попередити або вилікувати, а молоді чоловіки помирають частіше, ніж молоді жінки, головним чином в внаслідок дорожніх пригод і насильства. При цьому і перше, і друге пов’язано з уявленням про «мужності», що заохочує молодих людей до ризику та небезпечної поведінки.

Тому ми взяли на себе сміливість розширити можливості і знання чоловіків, та наділити їх правом здійснювати усвідомлені дії і заохочувати до того, щоб вони несли відповідальність за своє власне (сексуальне) здоров’я, а також за здоров’я своїх партнерів.

Проведення роботи серед чоловіків, спрямованої на зміну певних аспектів їх ставлення і поведінки, має величезний потенціал в плані громадського здоров’я та поліпшення якості життя їхніх партнерів і сімей.

Таким чином, широка участь чоловіків у наших профілактичних, медичних, соціальних або освітніх програмах має велике значення не тільки для їх власного здоров’я, а й для здоров’я жінок. Іншими словами, наша діяльність, спрямована на чоловіків, служить на благо жінок, і в цілому – на благо всіх партнерів.