Ми цінуємо життя. Ми цінуємо здоров'я.

Наші цінности

Наші цінності – це принципи, за якими працює кожен співробітник нашої організації. Ми поділяємо шість ключових цінностей:

1. Люди:

  • Наші співробітники

Для нас люди – найцінніше. Ми всі різні, кожен зі своїм досвідом і життєвою історією, але ми всі – menZDRAV. У нас спільні цілі. Робота в команді однодумців дозволяє досягти унікальних результатів. Разом ми сильніші і можемо домагатися найвищих цілей. Успіхи кожного з нас – успіхи нашої організації. Наш спільний успіх залежить від взаємної поваги і підтримки один одного, як всередині організації, так і за її межами. Ми цінуємо індивідуальні досягнення та незалежність кожного співробітника і при цьому усвідомлюємо важливість роботи в команді для досягнення загальних цілей. Ми впевнені в здібностях і намірах один одного.

  • Наші клієнти

Вся наша діяльність, від великих програм до малих точкових проектів, спрямована на поліпшення якості життя наших клієнтів, збереження їх здоров’я і благополуччя. Ми прагнемо постійно вивчати потреби наших клієнтів і разом домагатися відчутних позитивних змін, як в сфері здоров’я, так і в соціальному житті. Наша робота заснована на індивідуальному підході до кожної людини та гарантії безпеки і конфіденційності. Ми пишаємося довірою наших клієнтів і тим, що знаємо унікальні потреби кожної людини, яка звернулася до нас за підтримкою. Ці знання дозволяють нам бути завжди на крок попереду, щоб запропонувати клієнту ефективне рішення або вихід з життєвої ситуації і зберегти здоров’я. Ми хочемо дивувати і радувати клієнтів якістю наших послуг, індивідуальним підходом та теплим ставленням.

  • Наші партнери

Ми прагнемо до ефективного партнерства, завжди відкриті до нових партнерських стосунків, сприяємо співпраці, об’єднуємо людей і організації з усіх областей та на всіх рівнях для досягнення прогресу в галузі громадського здоров’я. Ми віримо, що разом ми сильніші.

2. Права людини

Наша робота заснована на дотриманні та захисті прав людини. Ми підтримуємо людей, залучених до протидії або порушених соціально обумовленими і / або хронічними захворюваннями, які поділяють нашу місію та цінності. Ми віддані прав людини як окремих людей, так і спільнот, включаючи медичне співтовариство і спільнота пацієнтів.

3. Інклюзивність

Ми представляємо різноманітність всіх та надаємо підтримку всім, хто залучений в протидію або причетний соціально обумовленими та / або хронічними захворюваннями. Ми підтримуємо залученість і активну участь: людей, що живуть з ВІЛ, вірусними гепатитами, туберкульозом, онкологічними захворюваннями, ключові групи населення та інші вразливі групи, у всіх напрямках нашої роботи.

4. Фактичні дані

У своїй роботі та прийнятті рішень ми керуємося фактичними науково обґрунтованими даними. Ми прагнемо обґрунтовувати всі свої дії доказами і вважаємо, що наука важливіше ідеології. Всі наші рішення обґрунтовані, ми використовуємо тільки достовірну інформацію і спираємося на факти, приймаючи рішення або здійснюючи дії.

5. Інновації

Постійний пошук та впровадження в щоденну практику самих передових рішень і технологій – запорука нашого лідерства та прагнення до досконалості. Ми вміємо відстежувати інноваційні нестандартні підходи, передбачати нові тенденції, впроваджувати нові ідеї і жити в постійно мінливому світі. Ми відкриті наданим можливостям і реалізуємо їх на практиці.

6. Близкість

Бути ближче – значить краще розуміти. Розуміння є ключем до порозуміння та спільного досягнення загальної мети або задач.