Ми цінуємо життя. Ми цінуємо здоров'я.

Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність нашої організації – це ряд етичних правил і принципів, які полягають в тому, що для реалізації громадського обов’язку в процесі прийняття рішень ми враховуємо не тільки інтереси нашої організації і її співробітників, але і інтереси, цінності і цілі широких соціальних груп і суспільства в цілому .Це частина ДНК нашої організації і спосіб нашої роботи.

Фонд menZDRAV прагне внести позитивний внесок в соціальний прогрес з метою досягнення сталого розвитку, а також запобігання та усунення несприятливих впливів, пов’язаних з прямими і непрямими діями, програмами або послугами організації.

Ми виступаємо проти соціальної несправедливості і політик, які можуть негативно позначитися на рівному для всіх доступі до послуг охорони здоров’я. Ми заохочуємо соціальні зміни і намагаємося вплинути на основні соціальні проблеми: від голоду і здоров’я до глобальних епідемій і екологічних проблем.

Наша основна мета – побудувати більш міцні відносини з зовнішнім світом. Наше завдання полягає в тому, щоб кожен окремий співробітник організації, підрядник і постачальник взяв на себе відповідальність за соціальні питання.

Ми прагнемо включати взаємодію з зацікавленими сторонами в процеси прийняття рішень на всіх рівнях організації, і вважаємо, що найкращий спосіб цього -інтегрований зовнішнє взаємодія зі стейкхолдерами в життєдіяльність нашої організації.

Однак це не означає, що ми хочемо догодити всім. Іноді взаємовигідне рішення неможливо і співпраця не приведе до хорошого результату, оскільки деякі люди або організації, які вважають себе зацікавленими сторонами (стейкхолдерами), за фактом такими не є. І в цьому випадку, оцінюючи ризики, ми приймаємо рішення чи дійсно цей стейкхолдер важливий для довгострокового здоров’я нашої організації чи ні.

Що ми насправді даємо суспільству, щоб воно стало краще?

На самому базовому рівні ми пропонуємо благодійні послуги, які потрібні людям. В процесі цього ми надаємо капітал, робочі місця, навички, ідеї і оплачуємо податки.

У своєму підході ми виділяємо два види соціальної відповідальності: внутрішню та зовнішню.