Ми цінуємо життя. Ми цінуємо здоров'я.

Внутрішня соціальна відповідальність

Внутрішня соціальна відповідальність нашої організації – це ряд принципів, що реалізуються за допомогою інвестицій, спрямованих всередину організації. Зокрема:

  • Поліпшення трудової політики: в галузі праці ми встановлювали сувору міжнародну політику з урахуванням законодавства України для захисту прав, життя та безпеки своїх співробітників, створивши робочі місця, пропонуючи офіційне працевлаштування, стабільну конкурентоспроможну заробітну плату, а також ряд переваг та фінансові інвестиції в професійний розвиток. Ми виступаємо проти будь-яких форм дискримінації і вважаємо, що різноманітність на робочому місці повинно охоплювати людей всіх рас, статей, культур, різного віку, фізичних особливостей, будь-якої сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, незалежно від ВІЛ-статусу. Ми прагнемо забезпечити рівність при наймі на роботу, оплату праці та кар’єрному просуванні. Дискримінація за будь-якими ознаками припустима. В результаті наша команда дуже різноманітна і синергічна.
  • Безпека на робочому місці: забезпечення захисту життя і здоров’я співробітників, надання їм підтримки та фінансової допомоги в екстрених випадках і критичних ситуаціях є нашим пріоритетом. Політика щодо захисту конфіденційності та особистої інформації також є частиною нашої соціальної відповідальності. З кожним співробітником нашої організації укладається угода про конфіденційність та захист особистої інформації, за що ми несемо відповідну відповідальність.
  • Поліпшення політики прийому на роботу: наша політика прийому на роботу нових співробітників адаптована до умов економічної кризи і зростаючого рівня безробіття на основі масових скорочень, закриття організацій та компаній через глобальну пандемію COVID-19. Ми прагнемо надати можливість роботи найуразливішим групам населення та молодим фахівцям, і у зв’язку з цим взяли на себе зобов’язання надати робочі місця для молодих людей з метою «допомогти їм почати кар’єру, надавши першу роботу».
  • Розвиток людського капіталу: разом з партнерами ми реалізуємо ряд навчальних програм, а також програм підготовки та підвищення кваліфікації, завдяки чому зростає конкурентоспроможність співробітників, знижується їх залежність від одного роботодавця і зменшується навантаження на бюджет в разі втрати місця роботи. Крім цього у нас існує кілька ефективних програм мотивації персоналу.
  • Побудова системи взаємодії між організацією і її співробітниками: основою даного напрямку виступає виявлення і врахування інтересів працівників як основних стейкхолдерів при прийнятті управлінських рішень, а також їх залучення до процесу стратегічного розвитку організації.
  • Екологічна відповідальність: ми не використовуємо в офісі одноразові стакани або пластиковий посуд і завжди сортуємо медичні відходи, картон, папір та інші витратні і пакувальні матеріали. Ми намагаємося замовляти «зелені» канцелярські товари при виборі канцелярського приладдя і відбираємо постачальників, що пропонують еко-товари та предмети багаторазового використання.
  • Захист навколишнього середовища: ми використовуємо перероблений папір для друку в офісі, а також збираємо макулатуру та використаний папір для вторинної переробки. Нам вдалося скоротити витрату паперу за рахунок двостороннього друку документів, яка стала налаштуванням «за замовчуванням» для всіх наших принтерів. З метою знизити споживання електроенергії, в нашому офісі використовується економне флуоресцентне стрічкове освітлення.

Таким чином, всі принципи внутрішньої соціальної відповідальності незмінно спрямовані на формування, підтримку і розвиток продуктивних відносин з внутрішніми стейкхолдерами – співробітниками організації – від якості задоволення яких залежать результати праці, а, відповідно, і загальні результати діяльності нашої організації.