Ми цінуємо життя. Ми цінуємо здоров'я.

Про нас

Хто ми?

Фонд menZDRAV, повна назва Громадська організація «Центр соціального розвитку та підтримки здоров’я чоловіків», – це некомерційна, неурядова організація, що надає послуги у сфері охорони здоров’я, ВІЛ-інфекції, інфекцій, що передаються статевим шляхом, вірусних гепатитів та супутніх захворювань.

Ми розпочали свою діяльність ще в 2009 році, і на сьогоднішній день є однією з лідируючих некомерційних організацій в Україні, що реалізують комплексні програми з навчання, діагностики, профілактики, і лікування, надаючи допомогу і підтримку більш, ніж 15 000 людей щороку.

Ми надаємо повний спектр медико-соціальних послуг, включаючи фізичне і психічне здоров’я, які доступні для всіх. Однак, особливу увагу ми приділяємо найуразливішим перед захворюваннями людям і групам населення, включаючи людей, які живуть з ВІЛ та іншими соціально значимими захворюваннями. Для постійно зростаючого числа людей, які звертаються до нас за послугами, особливо в умовах епідемії COVID-19, ми є соціально-медичною організацією, яка допомагає зберегти здоров’я і впоратися із захворюваннями.

Ми є частиною унікального суспільно-державного співробітництва. Працюючи в 18 державних закладах охорони здоров’я різних форм власності, об’єднуємо ресурси та досвід для прискорення нових досягнень для максимального збільшення шансів вчасно та якісно надати допомогу людям, які можуть перебувати у різних станах фізичного та психічного здоров’я. Використовуючи інновації та новітні технології, ми виходимо за рамки традиційних послуг охорони здоров’я, щоб надавати медико-соціальну допомогу там, де вона найбільш необхідна і буде найбільш ефективною. Ми нікому не відмовляємо в послугах, і звернувшись до будь-якого з наших співробітників за допомогою – ви легко її отримаєте.

Що ми робимо?

З 2009 року для наших клієнтів і пацієнтів, ми реалізуємо науково обґрунтовані та засновані на правах людини програми і проекти, які спрямовані на поліпшення здоров’я та життя людей. Наші програми, проекти і кампанії засновані на наукових дослідженнях та доказових даних їх ефективності, і в більшій мірі спрямовані на діагностику, профілактику, лікування, догляд та підтримку в зв’язку з ВІЛ, вірусними гепатитами, інфекціями, що передаються статевим шляхом та супутніми захворюваннями.

З 2013 року ми розробили та реалізовуємо ряд програм і проектів для медичних фахівців, створивши освітній фонд, в рамках якого надаємо доступ до новітніх наукових досягнень, що в результаті направлено на оптимізацію клінічного ведення та надання лікарської допомоги людям, які живуть з ВІЛ, а також пацієнтам , які вперше дізналися про свій ВІЛ-позитивний статус при госпіталізації в клінічної лікарні, госпіталі або при зверненні за допомогою до сімейних лікарів, в умовах обмежених ресурсів державної системи медичної допомоги. Ми сприяємо міждисциплінарному обміну знаннями і практичними навичками в клінічній практиці ведення пацієнтів, в призначенні та зміні схем лікування, вакцинації, мікробіцидах, до-контактної профілактики (ДКП), а також в клінічних, соціальних і поведінкових дослідженнях. поведенческих исследованиях.

Які послуги я можу отримати?

Якщо Ви клієнт або пацієнт нашої партнерської клініки, ви можете безкоштовно отримати:

 • Тест на ВІЛ
 • Тест вірусний гепатит В і С
 • Набір для самотестування на ВІЛ
 • Медико-соціальне консультування фахівців
 • Доконтактну профілактику (ДКП)
 • Медико-соціальний супровід
 • Лікування

Якщо Ви медичний спеціаліст, Ви можете:

 • Безкоштовно отримати швидкі тести для діагностики ВІЛ для ваших пацієнтів
 • Безкоштовно отримати швидкі тести для діагностики ВГВ / ВГС для ваших пацієнтів
 • Пройти навчання або підвищення кваліфікації на наших навчальних заходах і отримати сертифікат про підвищення кваліфікації з певною кількістю балів
 • Претендувати на стипендію для участі в міжнародних конференціях
 • Отримувати найновішу інформацію про лікування і веденні пацієнтів з нозологіями, в яких ми спеціалізуємося
 • Стати нашим медичним консультантом

Як я можу з вами зв’язатися?

З будь-яких питань, ви зможете зв’язатися з нами за всіма контактами, вказаними в розділі «Наші контакти».