Ми цінуємо життя. Ми цінуємо здоров'я.

Умови використання

www.menZDRAV.org надає підтримку тим, хто шукає нову достовірну інформацію, і ви можете бути впевнені, що інформація, яку ми розміщуємо на сайті правдива та заслуговує довіри. Однак пам’ятайте, що інформація з нашого або будь-якого іншого сайту не повинна використовуватися замість професійної медичної допомоги. Обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем! 

 Угода користувача

Ця угода визначає умови використання будь-яких матеріалів і сервісів сайту (ів) www.menzdrav.org та/або www.healthlink.in.ua, та/або prep.in.ua (далі «Сайт») відвідувачами сайту (далі «Користувач» .

 1. Загальні положення
  • Використання будь-яких матеріалів і сервісів сайту регулюється нормами чинного законодавства України.
  • Ця угода є публічною офертою: отримуючи доступ до будь-яких матеріалів і сервісів сайту, користувач підтверджує, що ознайомлений та згоден з умовами цієї угоди.
  • Громадська організація «Центр соціального розвитку та підтримки здоров’я чоловіків» (далі скорочено – Фонд menZDRAV) має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї угоди. Такі зміни вступають в силу після закінчення 3 (трьох) днів з моменту публікації нової версії угоди на сайті. При незгоді користувача з внесеними змінами, користувач зобов’язаний відмовитися від доступу до сайту та припинити використання матеріалів і сервісів сайту.
 1. Вікові обмеження
  • Даний сайт призначений виключно для користувачів, які досягли віку 18 років.
  • Якщо користувач не досяг віку 18 років, він повинен припинити використання матеріалів і сервісів сайту і негайно покинути сайт.
 1. Обмеження відповідальності
  • Матеріали, розміщені на сайті, призначені для використання тільки для загальної інформації. Користувачі не повинні покладатися на інформацію, розміщену на сайті, в якості заміни медичної консультації з кваліфікованим медичним фахівцем.
  • Фонд menZDRAV не дає ніяких запевнень або гарантій, неявних або інших, стосовно будь-якої інформації, розміщеної на цьому сайті, або на будь-яких інших сайтах і зовнішніх джерелах інформації, посилання на які можуть бути опубліковані на сайті.
  • Інформація, розміщена на сайті призначатися виключно для цільової аудиторії. Згадка в матеріалах сайту будь-яких компаній, лікарських препаратів або способів їх застосування не означає, що Фонд menZDRAV рекомендує або віддає перевагу саме цим компаніям, лікарських препаратів або способів їх застосування.
  • Фонд menZDRAV не несе відповідальності за точність і повноту опублікованих матеріалів, а також будь-які дії, вжиті внаслідок їх публікації.
  • Фонд menZDRAV не несе юридичної або іншої відповідальності за можливі наслідки використання опублікованої інформації третіми особами.
 1. Зобов’язання Користувача
  • Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як порушення законодавства України або норм міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських та / або суміжних прав, а також будь-яких дій, які прямо або побічно можуть призвести до порушення роботи сайту і його сервісів.
  • При цитуванні або використанні матеріалів сайту, розміщенні матеріалів сайту на інших сайтах, зовнішніх друкованих або електронних носіях, включаючи матеріали, що охороняються авторським правом, посилання на сайт є обов’язковим. (Закон України «Про авторське право і суміжні права», Закон України «Про приєднання України до Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право», Цивільний Кодекс України).
  • На Сайті заборонені будь-які публічні прояви (за допомогою публікації коментарів чи іншим способом) нетерпимості, ненависті, гомофобії, трансфобії, ксенофобії, гетеросексізм, СНІДофобія. Користувачеві, який порушив це положення, негайно буде заблокований доступ до сайту. Коментарі та інші записи користувача на сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами законодавства України та загальноприйнятих норм моралі.
  • Користувач попереджений про те, що Фонд menZDRAV не несе відповідальність за відвідування і використання користувачем зовнішніх ресурсів та інших сайтів, посилання на які можуть міститися на сайті.
  • Користувач згоден з тим, що Фонд menZDRAV не несе відповідальність і не має прямих або непрямих зобов’язань перед користувачем у зв’язку з будь-якими можливими або з’явившимися втратами або збитками, пов’язаними з будь-яким змістом сайту, товарами або послугами, доступними та / або отриманими через зовнішні сайти або ресурси, або інші контакти користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.
 1. Інші умови
  • Всі можливі суперечки, що випливають з цієї угоди або пов’язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.
  • Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.
  • Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди та безумовно приймає їх.

Дата публікації документа: 25 февраля 2021 р